Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Rock'n Coke
 Gitarist | Festival Çoşkusu | Rock'n Coke
Mesaj icon Konu: Rock'n Coke Ulaşım Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
zezeron
Yönetici
Yönetici
Simge

Kayıt Tarihi: 25-Haziran-2007
Konum: İstanbul
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 7862
Alıntı zezeron Cevaplabullet Konu: Rock'n Coke Ulaşım
    Gönderim Zamanı: 22-Temmuz-2007 Saat 15:15
 

Şehirden festival alanına geliş

01-02 Eylül 2007 tarihlerinde İETT işbirliği ile şehirden festival alanına 09:00-21:00 saatleri arasında sürekli servis sağlanacaktır. 31 Ağustos Cuma günü kamp alanı katılımcılarına özel servisler ile 17:00, 18:00 ve 19:00’da aşağıdaki noktalardan hareketle şehirden Hezarfen Havaalanı’na ulaşım imkanı sağlanacaktır. Ulaşım bedeli Anadolu yakası; Kadıköy’den 4 tam bilet, Avrupa yakası; Bakırköy’den 2 tam bilet, Taksim ve Mecidiyeköy’den 3 tam bilettir.

İETT Otobüsleri hareket noktaları; Avrupa yakasında; Bakırköy Özgürlük Meydanı, Bakırköy İDO iskelesi, Taksim Meydanı otobüs durakları ve Mecidiyeköy viyadük altı, Anadolu yakasında ise; Kadıköy’dür.

Festival alanından şehre dönüş

Festival alanından düzenli olarak 21:00’e kadar şehre dönüş; İETT Otobüsleri ile Avrupa yakasında Bakırköy’e 2 tam bilet, Taksim ve Mecidiyeköy duraklarına 3 tam bilet, Anadolu yakasında Kadıköy durağına 4 tam bilettir.

1 Eylül Cumartesi ve 2 Eylül Pazar saat 21.00’den itibaren  ve 3 Eylül Pazartesi sabah saat 09:00 ve 10:00'da ; Hezarfen Havaalanı’ndan şehir içinde belirlenen bazı özel noktalara 03:30’a kadar özel servisler hizmet verecektir. Servislerin güzergahı, TEM otoyolundan Aksaray ve Taksim yönüne, yine TEM otoyolundan Kadıköy’e ve E-5’ten Bakırköy istikametine olacaktır. Bakırköy, Aksaray ve Taksim yönüne dönüş ücreti 7.5 YTL; Kadıköy’e dönüşü sağlayacak servis ücreti ise 10 YTL’dir. Ücretlerin nakit olarak ödenmesi gerekmektedir.

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy KullanmaBu Sayfa 0,078 Saniyede Yüklendi.

web tasarım Web Tasarım
Tüm Hakları Gitarist.com Adresine Aittir.Üyelerin sitede belirtmiş oldukları görüşler ,makaleler,resimlerden gitarist.com sorumlu tutulamaz.
İletişim için Tıklayınız.

RON Ron
url shorter Url shorter