Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Rock Grubu
 Gitarist | Grup Kuruyorum | Rock Grubu
Mesaj icon Konu: Istanbul Avrupa yakasi Rock/Hard Rock gurubu Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
kerem2222
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
Alıntı kerem2222 Cevaplabullet Konu: Istanbul Avrupa yakasi Rock/Hard Rock gurubu
    Gönderim Zamanı: 14-Haziran-2011 Saat 12:24
Merhaba!
Ben Istanbul Avrupa yakasinda oturuyorum. Elektro gitar çalmaktayim… Fakat uzun bir ara verdigim için tekrar elimin alismasi gerekiyor :)

Birlikte rock/hard rock çalabilecegim bir gurup ariyorum. Sadece deli gibi kendini muzige degil ayni zamanda bu tecrubeyi eglenceye dönüstürebilecek kisiler ariyorum. Birlikte çaldikça gelisebilecegimiz amatör muzisyenler ariyorum. Pro olmak veya ‘kaset’ yapip ünlü olmak veya barlarda çalmak gibi bir hedefim yok…

Bunu ayni frekansta olup birlikte zaman geçirmekten zevk alabilecek kisilerle gerçeklestirmeyi umuyorum.

Baslangiç ve orta düzeyde ensturman çalan 18 yas üstü arkadaslar kontaga geçsin lütfen!
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bu Sayfa 0.142 Saniyede Yüklendi.

web tasarım Web Tasarım
Tüm Hakları Gitarist.com Adresine Aittir.Üyelerin sitede belirtmiş oldukları görüşler ,makaleler,resimlerden gitarist.com sorumlu tutulamaz.
İletişim için Tıklayınız.

RON Ron
url shorter Url shorter