Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Mp3-Mp4 Player
 Gitarist | Güncel | Teknoloji | Mp3-Mp4 Player
Mesaj icon Konu: Ve Karşınızda Yeni İpod'lar !!! Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
zezeron
Yönetici
Yönetici
Simge

Kayıt Tarihi: 25-Haziran-2007
Konum: İstanbul
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 7863
Alıntı zezeron Cevaplabullet Konu: Ve Karşınızda Yeni İpod'lar !!!
    Gönderim Zamanı: 12-Eylül-2007 Saat 12:03
Ve karşınızda yeni iPhodlar!
   İlk bakışta başlığı yanlış yazdığımızı düşündünüz, ancak iPod'ları kastettiğimizi de anladınız. Yeni iPodların özelliklerini görünce bize hak vereceksiniz.
Ve%20karşınızda%20yeni%20iPhodlar!
06 Eylül 2007

Dünyanın en çok satan taşınabilir müzik çaları iPod'un yeni modelleri Apple'ın medyatik CEO'su Steve Jobs'un katıldığı bir etkinlikle tanıtıldı. Yeni çıkan iPod'lar arasında iPod Touch isimli yeni model dokunmatik ekranı ve iPhone benzeri tasarımı ile dikkat çekerken, eski iPod'ların devamı niteliğinde çıkarılan iki yeni model ise daha yüksek kapasite vaad ediyor. 80 ve 160 GB'lık yeni modellerin fiyatları ise 250-350 dolar olarak belirlendi. Yeni iPod Touch'ların iPhone'dan biraz daha ince olduğu dikkat çekerken, Jobs yeni iPodların Apple'ın dünya genelinde satacağı ilk kablosuz cihazlar olduğuna dikkat çekti.

Wi-Fi desteği ile gelen yeni iPod'larda yüklü bulunan web tarayıcısı Safari sayesinde kullanıcılar müzik dinlerkern sörf keyfini de yaşayabilecek. YouTube'dan video izleme özelliği de getiren iPod bununla birlikte iPhone'un bir çok özelliğini de paylaşıyor. Video izleyebilme imkanı da sunan iPod Touch'un içindeki sensör, cihaz yatay olarak tutulduğunda video izleneceğini anlıyor ve sahibinin emrini yerine getiriyor. Ekran büyüklüğü ise 3.5 inç. Yeni ürün tanıtımlarında mübalağa sanatının her türlü imkanlarını sonuna kadar kullanan Jobs yeni iPod'lar için düzenlenen tanıtım etkinliğinde yaptığı konuşmada yeni oyuncakları nitelerken "Dünyanın yedi harikasından biri" ifadesini kullandı.

Yeni iPod'ların performansı ile ilgili değerlendirme yapan JupiterResearch analisti Michael Gartenberg, Apple'ın çıkardığı yeni ürünlerle kullanıcı beklentilerini karşıladığını, cihazlar için belirlenen fiyatların da makul kabul edilebilecek seviyelerde olduğunu belirtti. iPod Touch'un ABD satış fiyatı ise 8 GB'lık model için 300 dolar, 16 GB'lık model için 400 dolar olarak belirlendi. Bakalım taşınabilir müzik çalarlar piyasasında ortalığı kasıp kavuran iPod rüzgarları yeni modellerle de aynı şekilde sürecek mi?

Yeni iPod Touch ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmak üzere resmi siteye gitmek için tıklayın.  

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy KullanmaBu Sayfa 0,068 Saniyede Yüklendi.

web tasarım Web Tasarım
Tüm Hakları Gitarist.com Adresine Aittir.Üyelerin sitede belirtmiş oldukları görüşler ,makaleler,resimlerden gitarist.com sorumlu tutulamaz.
İletişim için Tıklayınız.

RON Ron
url shorter Url shorter