Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Mobil Dünya
 Gitarist | Güncel | Teknoloji | Mobil Dünya
Mesaj icon Konu: Nokia E90'daki iki sorun giderildi Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
zezeron
Yönetici
Yönetici
Simge

Kayıt Tarihi: 25-Haziran-2007
Konum: İstanbul
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 7862
Alıntı zezeron Cevaplabullet Konu: Nokia E90'daki iki sorun giderildi
    Gönderim Zamanı: 12-Eylül-2007 Saat 12:53
Nokia E90'daki iki sorun giderildi
    Nokia'nın üst seviye cep telefonu Nokia E90 Communicator'de ortaya çıkan mikrofon ve klavye problemlerinin üretimi yavaşlattığı açıklandı.
Nokia%20E90daki%20iki%20sorun%20giderildi
29 Ağustos 2007
 
Nokia'nın üst seviye cep telefonu Nokia E90 Communicator'de ortaya çıkan mikrofon probleminin üretimi yavaşlattığı açıklandı. Dünyada yoğun talep gören modelin, mikrofon problemi sebebiyle daha yavaş üretildiği, bu sebeple talebin de tam olarak karşılanamadığı vurgulanırken, söz konusu mikrofon probleminin telefonla görüşme yapılırken cızırtılar duyulmasına sebep olduğu belirtildi. Konu ile ilgili bir basın açıklaması yapan Nokia İşletme Çözümleri birimi sözcüsü Theresa Parenteau problemin giderildiğini ancak bunun üretim sürecinin yavaşlattığını belirtti. Bazı pazarlarda beklenen satış rakamlarına bu sebeple ulaşılamadığı belirtilirken yeni üretilen serilerde problemin giderildiği belirtildi.

Tanıtımı bu yılın Şubat ayında gerçekleştirilen cihazın satışa sunulması için belirlenen tarih ise bu yılın ikinci çeyreği idi. Nokia tarafından yapılan pazar analizleri ile tespit edilecek belirli ülkelerde satışa sunulan telefonun bir başka problemi ise ekrana temas eden bazı klavye tuşlarının ekranda oluşturduğu çizikler. Klavye ile ekran arasına konan güçlendirilmiş koruyucu katman ile bu problemin de aşıldığı belirtildi. Cihazın satış fiyatı vergiler hariç 750-800 arasında değişiyor.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy KullanmaBu Sayfa 0,062 Saniyede Yüklendi.

web tasarım Web Tasarım
Tüm Hakları Gitarist.com Adresine Aittir.Üyelerin sitede belirtmiş oldukları görüşler ,makaleler,resimlerden gitarist.com sorumlu tutulamaz.
İletişim için Tıklayınız.

RON Ron
url shorter Url shorter