Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Mobil Dünya
 Gitarist | Güncel | Teknoloji | Mobil Dünya
Mesaj icon Konu: iPhone için Skype hazırlandı Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
zezeron
Yönetici
Yönetici
Simge

Kayıt Tarihi: 25-Haziran-2007
Konum: İstanbul
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 7862
Alıntı zezeron Cevaplabullet Konu: iPhone için Skype hazırlandı
    Gönderim Zamanı: 12-Eylül-2007 Saat 13:01
iPhone için Skype hazırlandı
   Apple'ın cep telefonu iPhone ile dünyanın en fazla kullanılan internet telefonu Skype buluştu. Uygulama ile Skype kredileri de kullanılabiliyor.
iPhone%20için%20Skype%20hazırlandı
16 Ağustos 2007
 
Apple'ın cep telefonu iPhone ile dünyanın en fazla kullanılan internet telefonu Skype buluştu. Mobil cihazlar için uygulamalar geliştiren Shape Services tarafından iPhone kullanıcılarının kullanımına sunulan Skype BlackBerry, Windows Mobile, Palm OS, Symbian ve J2ME gibi platformlarda da çalışabiliyor. iPhone için Skype'yi geliştiren Shape Services'dan yapılan açıklamaya göre yeni Skype iPhone'un dokunmatik ekran özellikleri göz önünde bulundurularak hazırlandı.  

iPhone için Skype yazılımı sayesinde Skype'nin ücretli arama hizmetinden faydalanılabileceği gibi Skype kullanan herhangi bir cihaz ile de iletişim kurulabiliyor. Yazılımın kullanıma sunulması ile ilgili açıklama yapan geliştirici firma Shape Services'ın CEO'su Igor Berezovsky kullanıcıların Skype'ye olan ilgisinin bu yazılımı mobil platformunun önemli üyelerinden birisi olan iPhone'a taşımak konusunda kendilerini yönlendirdiğini ifade ederek, kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda mobil uygulama geliştirme alanındaki tecrübelerini iPhone için Skype'yi geliştirmekte kullandıklarını ifade etti. Yazılımla ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen kullanıcılar için de skypeforiphone.com isimli bir web sitesi açıldı.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy KullanmaBu Sayfa 0,078 Saniyede Yüklendi.

web tasarım Web Tasarım
Tüm Hakları Gitarist.com Adresine Aittir.Üyelerin sitede belirtmiş oldukları görüşler ,makaleler,resimlerden gitarist.com sorumlu tutulamaz.
İletişim için Tıklayınız.

RON Ron
url shorter Url shorter