Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bas Gitar
 Gitarist | 2.EL Ensturman Pazarı | Gitar | Bas Gitar
Mesaj icon Konu: Satılık Washburn XB126 ve Behringer BDI 21 pedal Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
stratsinan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
Alıntı stratsinan Cevaplabullet Konu: Satılık Washburn XB126 ve Behringer BDI 21 pedal
    Gönderim Zamanı: 12-Ocak-2008 Saat 10:06
arkadaşlar istanbulda lutiyeyim.. geçen sene bi proje için hiç düşünmeden aldığım basımı artık çalmayacağım için bdi 21 le beraber satıcam.. hiç düşünmeden aldım çünkü mükemmel bir sapı var hatta şarşırmıştım nasıl böyle bi ağaç kullandılar diye:)

şuan sıfır satış fiyatı mydukkan.com da 610 ytl ama alacağınız gitarın sapı böyle garantili olurmu bilmem..

behringer pedallıda bilen bilir; fiyat
performans açısından ve de iyi markalardan çaldığı teknoloji ile iş çıkarılmış bi ürün..

ikisi beraber 500 ytl.. isteyene resim gönderirim vede gitarın durumu hakkında bilgi almak isterseniz ve de sapı hakkında ikna olmak isterseniz msn de ikna edebilirim.. :)

stratsinan@hotmail.com
(çok zamanım yok o yüzden sadece ciddi alıcılar irtibata geçsin..

Sinan Uçar
ben bir lutiyeyim...
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bu Sayfa 0,063 Saniyede Yüklendi.

web tasarım Web Tasarım
Tüm Hakları Gitarist.com Adresine Aittir.Üyelerin sitede belirtmiş oldukları görüşler ,makaleler,resimlerden gitarist.com sorumlu tutulamaz.
İletişim için Tıklayınız.

RON Ron
url shorter Url shorter