Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bas Gitar
 Gitarist | 2.EL Ensturman Pazari | Gitar | Bas Gitar
Mesaj icon Konu: Satilik Washburn XB126 ve Behringer BDI 21 pedal Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
stratsinan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
Alıntı stratsinan Cevaplabullet Konu: Satilik Washburn XB126 ve Behringer BDI 21 pedal
    Gönderim Zamanı: 12-Ocak-2008 Saat 10:06
arkadaslar istanbulda lutiyeyim.. geçen sene bi proje için hiç düsünmeden aldigim basimi artik çalmayacagim için bdi 21 le beraber saticam.. hiç düsünmeden aldim çünkü mükemmel bir sapi var hatta sarsirmistim nasil böyle bi agaç kullandilar diye:)

suan sifir satis fiyati mydukkan.com da 610 ytl ama alacaginiz gitarin sapi böyle garantili olurmu bilmem..

behringer pedallida bilen bilir; fiyat
performans açisindan ve de iyi markalardan çaldigi teknoloji ile is çikarilmis bi ürün..

ikisi beraber 500 ytl.. isteyene resim gönderirim vede gitarin durumu hakkinda bilgi almak isterseniz ve de sapi hakkinda ikna olmak isterseniz msn de ikna edebilirim.. :)

[email protected]
(çok zamanim yok o yüzden sadece ciddi alicilar irtibata geçsin..

Sinan Uçar
ben bir lutiyeyim...
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bu Sayfa 0.141 Saniyede Yüklendi.

web tasarım Web Tasarım
Tüm Hakları Gitarist.com Adresine Aittir.Üyelerin sitede belirtmiş oldukları görüşler ,makaleler,resimlerden gitarist.com sorumlu tutulamaz.
İletişim için Tıklayınız.

RON Ron
url shorter Url shorter