Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Rock'n Coke
 Gitarist | Festival Çoskusu | Rock'n Coke
Mesaj icon Konu: Rock'n Coke Ulasim Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
zezeron
Yönetici
Yönetici
Simge

Kayıt Tarihi: 25-Haziran-2007
Konum: Istanbul
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 7862
Alıntı zezeron Cevaplabullet Konu: Rock'n Coke Ulasim
    Gönderim Zamanı: 22-Temmuz-2007 Saat 15:15
 

Sehirden festival alanina gelis

01-02 Eylül 2007 tarihlerinde IETT isbirligi ile sehirden festival alanina 09:00-21:00 saatleri arasinda sürekli servis saglanacaktir. 31 Agustos Cuma günü kamp alani katilimcilarina özel servisler ile 17:00, 18:00 ve 19:00’da asagidaki noktalardan hareketle sehirden Hezarfen Havaalani’na ulasim imkani saglanacaktir. Ulasim bedeli Anadolu yakasi; Kadiköy’den 4 tam bilet, Avrupa yakasi; Bakirköy’den 2 tam bilet, Taksim ve Mecidiyeköy’den 3 tam bilettir.

IETT Otobüsleri hareket noktalari; Avrupa yakasinda; Bakirköy Özgürlük Meydani, Bakirköy IDO iskelesi, Taksim Meydani otobüs duraklari ve Mecidiyeköy viyadük alti, Anadolu yakasinda ise; Kadiköy’dür.

Festival alanindan sehre dönüs

Festival alanindan düzenli olarak 21:00’e kadar sehre dönüs; IETT Otobüsleri ile Avrupa yakasinda Bakirköy’e 2 tam bilet, Taksim ve Mecidiyeköy duraklarina 3 tam bilet, Anadolu yakasinda Kadiköy duragina 4 tam bilettir.

1 Eylül Cumartesi ve 2 Eylül Pazar saat 21.00’den itibaren  ve 3 Eylül Pazartesi sabah saat 09:00 ve 10:00'da ; Hezarfen Havaalani’ndan sehir içinde belirlenen bazi özel noktalara 03:30’a kadar özel servisler hizmet verecektir. Servislerin güzergahi, TEM otoyolundan Aksaray ve Taksim yönüne, yine TEM otoyolundan Kadiköy’e ve E-5’ten Bakirköy istikametine olacaktir. Bakirköy, Aksaray ve Taksim yönüne dönüs ücreti 7.5 YTL; Kadiköy’e dönüsü saglayacak servis ücreti ise 10 YTL’dir. Ücretlerin nakit olarak ödenmesi gerekmektedir.

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy KullanmaBu Sayfa 0.098 Saniyede Yüklendi.

web tasarım Web Tasarım
Tüm Hakları Gitarist.com Adresine Aittir.Üyelerin sitede belirtmiş oldukları görüşler ,makaleler,resimlerden gitarist.com sorumlu tutulamaz.
İletişim için Tıklayınız.

RON Ron
url shorter Url shorter