Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Gitar
 Gitarist | 2.EL Ensturman Pazari | Gitar
Mesaj icon Konu: Sifir Behringer Bass V-Amp Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
wamart
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
Alıntı wamart Cevaplabullet Konu: Sifir Behringer Bass V-Amp
    Gönderim Zamanı: 01-Mart-2008 Saat 10:33

cihaz hiç kullanilmadi ilk günki kadar sifirdir. üzerinde amfi simülatörü de mevcuttur.elimde faturasi vardir 2/10/2007 tarihinde faturasi kesilmistir.2yil garantisi vardir.dedigim gibi cihaz hiç kullanilmadi sifir alacaginiza elimdekini tavsiye ederim. cihazin sifir piyasa degeri275ytl. elektro gitar çaliyorum o yüzden hiç kullanmadim.190 ytl ye satiyorum. IZMIR'de oturmaktayim lütfen ciddi alicilar ulassin bana.

tel numaram:0506 615 18 36 

cihazin resmi linktedir.özel çantasi adaptörü kisacasi resimde gözühen herseyi ile birlikte verilecektir(kitapçiklari mevcuttur),yaninda 1 adet gitar kablosu da veriyorum.alana simdiden hayirli olsunClap
telefonlarin sarji hiç bitmese
IP
arman...
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 1
Alıntı arman... Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 31-Mayis-2008 Saat 00:18
Acaba pedalin hala satilip satilmadigini ögrenebilir miyim? Bir de özel bi soru olmazsa bi elektrocuda neden böyle bir pedal bulunur? Ve sifirsa fiyat niçin bu kadar ucuz?
Bitse de gitsek
IP
wamart
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 2
Alıntı wamart Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 31-Mayis-2008 Saat 14:45

eski bir bas gitar almistim,onun baglantilarini yaptim biraz da bakim yapip az bir kar ile satmak istedim.snra bi eleman 1 ay önce aldigi bass v-amp i takaslamak istedi ben de kabul ettim.faturalariyla birlikte verdi. daha fazla detay için cepten ulas bana:) cihaz haletn çantasinda

telefonlarin sarji hiç bitmese
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bu Sayfa 0.125 Saniyede Yüklendi.

web tasarım Web Tasarım
Tüm Hakları Gitarist.com Adresine Aittir.Üyelerin sitede belirtmiş oldukları görüşler ,makaleler,resimlerden gitarist.com sorumlu tutulamaz.
İletişim için Tıklayınız.

RON Ron
url shorter Url shorter